Мұздатқыш камера
Кеудеге арналған мұздатқыш иілген шыны қақпақпен тиісті температуралық режимді сақтай отырып, мұздатылған өнімдердің тамаша көрсетілімін қамтамасыз етеді. А энергия тұтыну класы жұмыс кезінде электр энергиясын үнемді тұтынуға кепілдік береді.
Заманауи компрессорларды пайдалану ал SKIN типті буландырғыш өнімдердің қуат тұтынуын және мұздату уақытын азайтады.
Қажет болса, кеудеге ішкі жарықдиодты шамды қосуға немесе температура режимін субтропиктік ST күйіне өзгертуге болады. Біз сондай-ақ сіздің макетіңіз бойынша брендтеу мүмкіндігін ұсынамыз.
Сипаттамалары:
- Қақпақ түрі қисық шыны перделер
- Салқындатылатын көлем (л) 565
- Энергия тұтыну класы А
- ЕАС сертификаттау
- Өлшемдері (ЛхШхВ), см 161*65*86
- Таза салмағы, кг 80
- Қаптамадағы өлшемдер (ЛхШхВ) 163*70*93
- Брутто салмағы, кг 92
- Температуралық режим -18...-22С
- Қоршаған ортаның максималды температурасы, C +30 дейін
- Салқындату агентінің түрі R 290 a
- Буландырғыш SKIN-түрі
- Корпус мырышталған пластиктендірілген болат/алюминий
- Салқындату статикасының түрі
- Еріксіз жылымық
- Жылу оқшаулағыштың қалыңдығы, мм 65
- Себеттер 7
- Электр желісіне қойылатын талаптар, В/Гц 230/50
- Қуаты, Вт 240
- Электр энергиясын тұтыну, кВТ 2
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Frostor |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1610 мм |
| Ені | 650 мм |
| Тереңдігі | 860 мм |
| Салмақ | 80 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
| Энергия тұтыну класы | A |
| Мұздатқыш камераны жібіту | қолмен |
| Есіктер саны | 2 |
| Мұздатқыштағы ең төменгі температура | -22 бұршақ. |
| Қуатты тұтыну | 2 кВТ/жыл |
| Ендірілетін техника | Жоқ |
| Мұздатқыш камераның түрі | кеудеге арналған мұздатқыш |
| Мұздатқыштағы себеттер саны | 7 |
| Жалпы көлем | 565 л |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 534 000 ₸



