Мұздатқыш камера
Өндірістерде, қойма үй-жайларында немесе қоғамдық тамақтандыру орындарында үй ішінде пайдалануға арналған тамаша кеудеге арналған мұздатқыш. Үлкен көлемі 520 литр кез келген жартылай фабрикаттар мен өнімдерді -18-ден -22-ге дейінгі температурада еш қиындықсыз сақтауға мүмкіндік береді0 Б.
Кез келген дүкен немесе қойма үшін энергия тұтынудың маңызы зор. Қазіргі заманғы Frostor кеудеге арналған мұздатқыштар толығымен сәйкес келеді сапа мен үнемділікке қойылатын еуропалық талаптарға. Бос металл қақпақ суықты одан да жақсы сақтауға мүмкіндік береді. Барлық лари қоршаған орта температурасында +30 дейін жұмыс істей алады0 Б.
Сипаттамалары:
- Қақпақ түрі металл қақпақ
- Салқындатылатын көлем (л) 520
- Энергия тұтыну класы А
- ЕАС сертификаттау
- Өлшемдері (ЛхШхВ), см 160*60*84
- Таза салмағы, кг 71
- Қаптамадағы өлшемдер (ЛхШхВ) 163*65*89
- Брутто салмағы, кг 86
- Температуралық режим -18...-22С
- Қоршаған ортаның максималды температурасы, C +30 дейін
- Салқындату агентінің түрі R 290 a
- Буландырғыш SKIN-түрі
- Корпус мырышталған пластиктендірілген болат/алюминий
- Салқындату статикасының түрі
- Еріксіз жылымық
- Жылу оқшаулағыштың қалыңдығы, мм 60
- Себеттер 3
- Электр желісіне қойылатын талаптар, В/Гц 230/50
- Қуаты, Вт 240
- Электр энергиясын тұтыну, кВТ 2
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Frostor |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш табақ |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 640 мм |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Тереңдігі | 840 мм |
| Салмақ | 71 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
| Энергия тұтыну класы | A |
| Мұздатқыш камераны жібіту | қолмен |
| Есіктер саны | 1 |
| Мұздатқыштағы ең төменгі температура | -22 бұршақ. |
| Қуатты тұтыну | 2 кВТ/жыл |
| Ендірілетін техника | Жоқ |
| Мұздатқыш камераның түрі | кеудеге арналған мұздатқыш |
| Мұздатқыштағы себеттер саны | 3 |
| Жалпы көлем | 520 л |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 457 000 ₸






