Мұздатқыш камера
FG 600 C — стационарлық сауда нүктелеріне, дәмханаларға және үлкен ассортименті бар стационарлық емес сауда нүктелеріне арналған кеудеге арналған мұздатқыш. Желілік дүкендерде жартылай фабрикаттары бар витрина ретінде қолдану үшін өте қолайлы.
Жылу оқшаулау мен қақпақты тығыздаудың заманауи технологияларын қолдана отырып, біз энергия тиімділігі бойынша заманауи ресейлік және еуропалық талаптарға толық сәйкес келетін А энергия тұтыну класына қол жеткіздік.
Тікелей шыны перделер сатып алушылар үшін ең жақсы шолуды қамтамасыз етеді, ал көлемі 520 литр кез келген көлемдегі өнімді орналастыруға кепілдік береді.
Қажет болса, өнімді жақсырақ көрсету үшін кеуде қуысының ішіне жарықдиодты шамды орнатуға болады.
Сипаттамалары:
- Қақпақ түрі тік шыны перделер
- Салқындатылатын көлем (л) 520
- Энергия тұтыну класы А
- ЕАС сертификаттау
- Өлшемдері (ЛхШхВ), см 160*60*86
- Таза салмағы, кг 74,5
- Қаптамадағы өлшемдер (ЛхШхВ) 163*65*90
- Брутто салмағы, кг 97
- Температуралық режим -18...-22С
- Қоршаған ортаның максималды температурасы, C +30 дейін
- Салқындату агентінің түрі R 290 a
- Буландырғыш SKIN-түрі
- Корпус мырышталған пластиктендірілген болат/алюминий
- Салқындату статикасының түрі
- Еріксіз жылымық
- Жылу оқшаулағыштың қалыңдығы, мм 65
- Себеттер 6
- Электр желісіне қойылатын талаптар, В/Гц 230/50
- Қуаты, Вт 240
- Электр энергиясын тұтыну, кВТ 2,5
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Frostor |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 840 мм |
| Салмақ | 74.5 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
| Энергия тұтыну класы | A |
| Мұздатқыш камераны жібіту | қолмен |
| Есіктер саны | 2 |
| Мұздатқыштағы ең төменгі температура | -22 бұршақ. |
| Қуатты тұтыну | 2.5 кВТ/жыл |
| Ендірілетін техника | Жоқ |
| Мұздатқыш камераның түрі | кеудеге арналған мұздатқыш |
| Мұздатқыштағы себеттер саны | 6 |
| Жалпы көлем | 520 л |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 457 000 ₸



