Мұздатқыш камера
Ыңғайлы үлкен сандық бірге тік шыны перделермен. Қақпақ температураны ұстап тұру үшін электр энергиясын тұтынуды азайта отырып, кеуде қуысының қажетті бөлігіне оңай қол жеткізуді қамтамасыз етеді. Кеудеге арналған мұздатқыштың іші бөлінбейді, бұл үлкенді-кішілі азық-түліктерді ыңғайлы сақтауға мүмкіндік береді.
Кеуде қуысының көлемі — 520 литр. Кеуде қуысының жұмысын компанияның сенімді компрессоры қамтамасыз етеді Secop.
Frostor компаниясының барлық жабдықтарына қолданылады кепілдік 1 жыл.
Сипаттамалары:
- Салқындатылатын көлем (л) 520
- Өлшемдері (ЛхШхВ), мм 1600*600*840
- Таза салмағы, кг 68
- Қаптамадағы өлшемдер (ЛхШхВ) 163*65*89
- Брутто салмағы, кг 76
- Температуралық режим -18...-22С
- Салқындату агентінің түрі R 290 a
- Корпус мырышталған
- Себеттер 6
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Frostor |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 840 мм |
| Салмақ | 68 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
| Мұздатқыш камераны жібіту | қолмен |
| Есіктер саны | 2 |
| Мұздатқыштағы ең төменгі температура | -22 бұршақ. |
| Ендірілетін техника | Жоқ |
| Мұздатқыш камераның түрі | кеудеге арналған мұздатқыш |
| Мұздатқыштағы себеттер саны | 6 |
| Жалпы көлем | 520 л |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 457 000 ₸



