Мұздатқыш камера
Үлкен кеудеге арналған мұздатқыш Gellar — өнімді көрнекі түрде көрсету үшін тамаша шешім. Көлемі 640 литр үлкенді-кішілі азық-түліктерді еш қиындықсыз орналастыруға мүмкіндік береді. Кеуде қуысының энергия тұтыну класы еуропалық стандарттарға сәйкес келеді.
FG 775 E моделін шығару кезінде 60 мм жылу оқшаулағышы, сондай-ақ терезелердегі арнайы тығыздағыштар қолданылды, бұл суықтың жоғалуын айтарлықтай төмендетеді. Нәтижесінде, лар Gellar болды үнемді және сенімді мұздатылған өнімдерді сақтау құралымен.
Барлық кеудешелер Ресейде сенімді отандық және шетелдік компоненттерден жасалған. Gellar кеудеге арналған мұздатқыштардың құны бірдей жоғары сапада импорттық аналогтардан айтарлықтай төмен.
Сипаттамалары:
- Қақпақ түрі қисық шыны перделер
- Салқындатылатын көлем (л) 640
- Энергия тұтыну класы А
- ЕАС сертификаттау
- Өлшемдері (ЛхШхВ), см 181*65*86
- Таза салмағы, кг 87
- Қаптамадағы өлшемдер (ЛхШхВ) 183*70*93
- Брутто салмағы, кг 106
- Температуралық режим -18...-22С
- Қоршаған ортаның максималды температурасы, C +30 дейін
- Салқындату агентінің түрі R 290 a
- Буландырғыш SKIN-түрі
- Корпус мырышталған пластиктендірілген болат/алюминий
- Салқындату статикасының түрі
- Еріксіз жылымық
- Жылу оқшаулағыштың қалыңдығы, мм 65
- Себеттер 8
- Электр желісіне қойылатын талаптар, В/Гц 230/50
- Қуаты, Вт 240
- Электр энергиясын тұтыну, кВТ 2,5
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Frostor |
| Корпустың түсі | Көк |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1810 мм |
| Ені | 650 мм |
| Тереңдігі | 860 мм |
| Салмақ | 87 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
| Энергия тұтыну класы | A |
| Мұздатқыш камераны жібіту | қолмен |
| Есіктер саны | 2 |
| Мұздатқыштағы ең төменгі температура | -22 бұршақ. |
| Қуатты тұтыну | 2.5 кВТ/жыл |
| Ендірілетін техника | Жоқ |
| Мұздатқыш камераның түрі | кеудеге арналған мұздатқыш |
| Мұздатқыштағы себеттер саны | 8 |
| Жалпы көлем | 640 л |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 599 000 ₸



