Мұздатқыш камера
Егер сіз азық-түлікті сақтауға және оны дүкен тұтынушыларына көрсетуге арналған сенімді, тиімді және кең сандықты іздесеңіз, FG 700 C моделі сізге өте қолайлы. Тікелей шыны перделер төзімді тығыздағыштары мен фитингтері бар олар тауарларды көрсетуді мүмкіндігінше ыңғайлы етеді, ал сандықты пайдалану сенімді және қарапайым.
Үлкен пайдалы көлеммен, кеуде ең аз қуатты тұтынады, компрессордың арқасында Secop, сондай-ақ SKIN типті буландырғышқа арналған.
Кеуде қуысының көлемі — 590 литр, бұл кез келген өнімдерді, соның ішінде ірі жартылай фабрикаттарды, мұздатылған балықты және етті сақтауға мүмкіндік береді. Кеуде қуысы кез келген түрдегі розеткада ыңғайлы және қауіпсіз пайдалану үшін дөңгелектермен және құлыптармен жабдықталған. Жиынтықта 7 себет жеткізіледі.
Сипаттамалары:
- Қақпақ түрі тік шыны перделер
- Салқындатылатын көлем (л) 590
- Энергия тұтыну класы А
- ЕАС сертификаттау
- Өлшемдері (ЛхШхВ), см 180*60*86
- Таза салмағы, кг 85,5
- Қаптамадағы өлшемдер (ЛхШхВ) 183*65*90
- Брутто салмағы, кг 104,5
- Температуралық режим -18...-22С
- Қоршаған ортаның максималды температурасы, C +30 дейін
- Салқындату агентінің түрі R 290 a
- Буландырғыш SKIN-түрі
- Корпус мырышталған пластиктендірілген болат/алюминий
- Салқындату статикасының түрі
- Еріксіз жылымық
- Жылу оқшаулағыштың қалыңдығы, мм 65
- Себеттер 7
- Электр желісіне қойылатын талаптар, В/Гц 230/50
- Қуаты, Вт 240
- Электр энергиясын тұтыну, кВТ 2,5
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Frostor |
| Корпустың түсі | Көк |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1800 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 840 мм |
| Салмақ | 85.5 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
| Энергия тұтыну класы | A |
| Мұздатқыш камераны жібіту | қолмен |
| Есіктер саны | 2 |
| Мұздатқыштағы ең төменгі температура | -22 бұршақ. |
| Қуатты тұтыну | 2.5 кВТ/жыл |
| Ендірілетін техника | Жоқ |
| Мұздатқыш камераның түрі | кеудеге арналған мұздатқыш |
| Мұздатқыштағы себеттер саны | 7 |
| Жалпы көлем | 590 л |
- Бағасы: 517 000 ₸



