Мұздатқыш камера
Егер сіз азық-түлікті мұздатуға және сақтауға, коммерциялық немесе тұрмыстық мақсаттарға арналған сенімді және сыйымды жабдықты іздесеңіз — Frostor F700S моделі сізге өте қолайлы.
Үлкен көлемі 590 литр және 3 себет жиынтықта өнімдерді сақтауға арналған орынды дұрыс ұйымдастыруға көмектеседі.
Сенімді жылу оқшаулауын және А класының төмендетілген энергия тұтынуын қамтамасыз етеді бос металл қақпақ, сенімді Secop компрессоры және жетілдірілген SKIN типті буландырғыш. Кеудеге арналған мұздатқыштың бұл моделі көптеген жылдар бойы қызмет ететін жоғары сапалы ресейлік дамудың тамаша үлгісі болып табылады.
Сипаттамалары:
- Қақпақ түрі бос металл қақпақ
- Салқындатылатын көлем (л) 590
- Энергия тұтыну класы А
- ЕАС сертификаттау
- Өлшемдері (ЛхШхВ), см 180*60*84
- Таза салмағы, кг 80
- Қаптамадағы өлшемдер (ЛхШхВ) 183*65*89
- Брутто салмағы, кг 97,5
- Температуралық режим -18...-22С
- Қоршаған ортаның максималды температурасы, C +30 дейін
- Салқындату агентінің түрі R 290 a
- Буландырғыш SKIN-түрі
- Корпус мырышталған пластиктендірілген болат/алюминий
- Салқындату статикасының түрі
- Еріксіз жылымық
- Жылу оқшаулағыштың қалыңдығы, мм 60
- Себеттер 3
- Электр желісіне қойылатын талаптар, В/Гц 230/50
- Қуаты, Вт 240
- Электр энергиясын тұтыну, кВТ 2,5
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Frostor |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш табақ |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 640 мм |
| Биіктігі | 1800 мм |
| Тереңдігі | 840 мм |
| Салмақ | 80 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
| Энергия тұтыну класы | A |
| Мұздатқыш камераны жібіту | қолмен |
| Есіктер саны | 1 |
| Мұздатқыштағы ең төменгі температура | -22 бұршақ. |
| Қуатты тұтыну | 2.5 кВТ/жыл |
| Ендірілетін техника | Жоқ |
| Мұздатқыш камераның түрі | кеудеге арналған мұздатқыш |
| Мұздатқыштағы себеттер саны | 3 |
| Жалпы көлем | 590 л |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 511 000 ₸






