Мұздатқыш камера
Ыңғайлы үлкен сандық қос соқыр металл қақпақпен. Қос қақпақ температураны ұстап тұру үшін электр энергиясын тұтынуды азайта отырып, кеуде қуысының қажетті бөлігіне оңай қол жеткізуді қамтамасыз етеді. Кеудеге арналған мұздатқыштың іші бөлінбейді, бұл үлкенді-кішілі азық-түліктерді ыңғайлы сақтауға мүмкіндік береді.
Frostor F 800 SD энергияны тұтынудың әлемдік стандарттарына толығымен сәйкес келеді және кез келген тағамды тез қатырады.
Кеуде қуысының көлемі — 660 литр. Кеуде қуысының жұмысын компанияның сенімді компрессоры қамтамасыз етеді Secop.
Frostor компаниясының барлық жабдықтарына қолданылады кепілдік 1 жыл.
Сипаттамалары:
- Қақпақ түрі қос металл қақпақ
- Салқындатылатын көлем (л) 660
- Энергия тұтыну класы А
- ЕАС сертификаттау
- Өлшемдері (ЛхШхВ), см 200*60*84
- Таза салмағы, кг 91
- Қаптамадағы өлшемдер (ЛхШхВ) 203*65*89
- Брутто салмағы, кг 107,5
- Температуралық режим -18...-22С
- Қоршаған ортаның максималды температурасы, C +30 дейін
- Салқындату агентінің түрі R 290 a
- Буландырғыш SKIN-түрі
- Корпус мырышталған пластиктендірілген болат/алюминий
- Салқындату статикасының түрі
- Еріксіз жылымық
- Жылу оқшаулағыштың қалыңдығы, мм 60
- Себеттер 4
- Электр желісіне қойылатын талаптар, В/Гц 230/50
- Қуаты, Вт 240
- Электр энергиясын тұтыну, кВТ 2,5
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Frostor |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш табақ |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған |
| Орнату түрі | Еден |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 640 мм |
| Биіктігі | 2000 мм |
| Тереңдігі | 840 мм |
| Салмақ | 91 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
| Энергия тұтыну класы | A |
| Мұздатқыш камераны жібіту | қолмен |
| Есіктер саны | 2 |
| Мұздатқыштағы ең төменгі температура | -22 бұршақ. |
| Қуатты тұтыну | 2.5 кВТ/жыл |
| Ендірілетін техника | Жоқ |
| Мұздатқыш камераның түрі | кеудеге арналған мұздатқыш |
| Мұздатқыштағы себеттер саны | 4 |
| Жалпы көлем | 660 л |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 599 000 ₸






